< < ODAMIZ PERSONELLERİ ORTAK AKIL TOPLANTISI’NA KATILDI
ODAMIZ PERSONELLERİ ORTAK AKIL TOPLANTISI’NA KATILDI

Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası personelleri, Kütahya Ticaret Borsası ev sahipliğinde Geleneksel olarak düzenlenen Afyonkarahisar-Kütahya-Uşak Oda ve Borsaları Ortak Akıl Toplantısı’na 11 Kasım 2018 Günü Kütahya’da katıldı.
“Bölgemizdeki Oda ve Borsaları’nın TOBB akreditasyon sistemi iyi uygulama örneklerinin paylaşıldığı bu toplantılar, aynı zamanda Oda ve Borsa çalışanlarının birbiri ile tanışmasını karşılaşılan sorunlarda çözüm yollarının en kısa sürede bulunmasını sağlıyor. Bu da ortak iş yapma kültürünü geliştiriyor. Ayrıca AKU personellerinin toplantıları kendi birimleri arasında bilgi alışverişi, kıyaslama imkanı sağlayarak iş geliştirmenin önemini de artırıyor.
Uzun yıllardır devam eden bu toplantılar sayesinde bölge oda ve borsa personellerini tanışma kaynaşma ve ortak akıl oluşturulmasına katkı sağlamakla birlikte,bilgi birikim ve deneyimlerini birbirlerine aktarmalarının yanı sıra bölgemizde oluşan birlik ve beraberliğe katkı sağladılar.
Toplantının ev sahipliğini yapan Kütahya Ticaret Borsasının Genel Sekreteri Yasemin Yol Hanımın şahsında tüm borsa personeli Yönetim Kurulu ve Meclis Kuruluna teşekkür ederiz.

Top