YÖNETİM KURULU BAŞKANI AKTEPE'NİN 23 NİSAN KUTLAMA MESAJI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI AKTEPE'NİN 23 NİSAN KUTLAMA MESAJI

 

23 Nisan Milli Egemenlik Bayramı, dünyada ilk ve tek Çocuk Bayramı olarak bütün insanlık için barış dolu, aydınlık bir geleceğin çağrısıdır. Tüm dünya çocuklarının katılımıyla kutlanılan ilk ve tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın, gelecekte ulusları yönetecek ve yönlendirecek olan nesilleri ortak bir coşku etrafında bir araya getirmesi gayesiyle dünya barışına katkısı göz ardı edilmemelidir.

Barış, sevgi, umut ve kardeşliğin yeryüzündeki en saf temsilcileri olarak, dünyaya en güzel gözlerle bakan, bizlere yaşama heyecanı veren, hayat çocuklarımızın yüzlerinde gülücüklerin daim olması, kalplerinde sevgi ve umut çiçeklerinin hiç solmaması en büyük arzumuzdur. Gözlerindeki pırıltıda ülkemizin aydınlık geleceğini gördüğümüz çocuklarımız, küçücük bedenlerinde atan kocaman yürekleriyle bizleri geleceğe taşıyacaklardır.

Bu duygu ve düşüncelerle Ulusumuzun ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten duygularımla kutluyor, TBMM’nin kuruluşunda ve Kurtuluş Savaşımızın kazanılmasında emeği geçen başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı, şükran ve rahmetle anıyorum.

Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı
TOBB İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri
Kurulu Başkanı

Halil İbrahim AKTEPE

Top